Серпанок. Волинський автентичний одяг
Соборна, 305 Київ
+380687277213 info@serpanok.com

Про нас

Вироби, пропоновані Вам, виготовляє Майстерня ручного ткацтва "Легенди Волині", що в м.Радивилові, Рівненської обл. "Легенди Волині" - це один з проектів ГО "Центр дослідження і відродження Волині". Майстри відтворюють унікальні речі з експонатів різних музейних та приватних колекцій.

ЯКЩО
Ви українець і любите все українське, 
шануєте мову і бережете родинні традиції, 
співаєте «Щедрик» і подумки молитесь за Україну, 
носите вишиванку і хоч трохи знаєтесь на народних промислах та ремеслах – 
тоді ВАМ ДО НАС!

Саме тут – чи не єдине місце в Україні, де тчуть легендарний серпанок (одяг, у який була вбрана сама Мавка з «Лісової пісні»), який схожий на ранковий туман, який був і є мрією кожної дівчини та жінки. 

Кілька років спеціалістам Майстерні «Легенди Волині» при Центрі дослідження і відродження Волині знадобилося, аби детально вивчити і відтворити повний серпанковий стрій. Особлива техніка виготовлення нитки для серпанкового полотна, сам процес ткання (щоб отримати прозорість домотканої тканини, довелося зробити понад 80 спроб), і при цьому серпанок є напрочуд міцним. 

Наразі у Музеї при Майстерні ткацтва уже є 10 повних відтворених серпанкових костюмів. 


Зараз ГО ЦДВВ працює над тим, щоб серпанок внесли до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО. І саме він, ВОЛИНСЬКИЙ СЕРПАНОК, може стати новою візитною карткою України у світі.

Ткацька майстерня «Легенди Волині» відтворює чимало унікальних речей старовини: крайки, серпанкові костюми, камізельки, різноманітне полотно, рушники, серветки, сумки тощо. Тут Ви зможете обрати для себе та придбати найоригінальніші речі, відтворені з експонатів колекцій фондів краєзнавчих музеїв України та з приватних колекцій. 

Лише з натуральної сировини: 100% льон, вовна, коноплі. Усім нам відомо, що нові синтетичні тканини та вироби з них не є запорукою Вашого здоров’я. Тому повернемо забуте! Те, що несе в собі здорову силу та позитивну енергію! 

За каталогом оновлених товарів слідкуйте у фотогалереї. Також будуть діяти спеціальні пропозиції на деякі вироби. 

Оформлення замовлення, доставка і оплата обговорюється у телефонному режимі або у приватних повідомленнях. 

Вам потрібна допомога чи Ви хотіли б поставити запитання щодо виробу нашим спеціалістам? Контакт. тел. 0639509819, Мар’яна.Усі майнові та особисті авторські права захищені і належать ГО ЦДВВ. Копіювання матеріалів з даного ресурсу заборонено без письмової згоди її власників.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: